Reklama

Królewskie zawody

W piątek (5 września) w Wałbrzychu odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których startowała młodzież z Kamiennej Góry. Impreza została zorganizowana w ramach programu Dolny Śląsk dla Królowej Sportu.



Drużyna kamiennogórzan liczyła 19 osób: Szymon Skoczeń, Dominik Prokopowicz, Marcel Chmielewski, Gracjan Wastag, Oskar Trzebiński, Kacper Tobiasz, Seweryn Pączek, Tomasz Cukier, Gracjan Kościński, Gabriel Gałecki, Przemysław Leśny, Jakub Kmiecik, Jakub Bieniek, Bartosz Młodziński, Przemysław Wińcza, Damian Idek, Gabrysia Zioła, Jessica Nowak, Paulina Marczak.

Zawodnicy mogą pochwalić się licznymi sukcesami:
Szymon Skoczeń- Im - bieg na 600m, IIm w rzucie palantówką
Seweryn Pączek-Im w skoku w dal
Gracjan Wastag-IIm w skoku w dal
Marcel Chmielewski - IIIm w biegu na 600m
Jessica Nowak - IIIm w biegu na 60m
Dominik Prokopowicz - Im-bieg na 60m, IIIm w skoku w dal
Gracjan Kościński - IIm w biegu na 60m
Tomasz Cukier - IIIm w pchnięciu kulą

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama