Dom Kultury w Lubawce zaprasza wszystkich mieszkańców na spektakl z okazji dnia Babci i Dziadka. Na scenie zaprezentują się aktorzy sekcji teatralnej "Pół do Czwartej" oraz kabaretu Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Spektakl "Królewskie Sny" zaprezentowany zostanie 22 stycznia (wtorek) na scenie sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce. Początek o godzinie 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze