Policjanci i strażacy z Kamiennej Góry przyłączyli się dzisiaj (poniedziałek, 19 marca) do ogólnopolskie akcji ?SpoKREWnieni służbą?.
W ramach akcji promowanej przez ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji funkcjonariusze oddają krew. Policjanci i strażacy z Kamiennej Góry stawili się dzisiaj na rynku, na którym w poniedziałki w tzw."krwiobusie", pracuje ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha.

Dzisiaj krew oddało jedenaścioro policjantów i dwóch strażaków. Kolejni przyłączą się do akcji w przyszłym tygodniu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze