W sobotę (14 stycznia) w Czarnym Borze odbył się 38. Bieg Krasnali. W zawodach w narciarstwie biegowym wystartowało 212 zawodników, w tym reprezentanci MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
Kategorię dziewcząt z rocznika 2010/2011 wygrała Hanna Dereń.
W grupie dziewcząt z rocznika 2008 najlepsza była Izabela Sajdak, Maria Bizoń zajęła 5 miejsce, Kornelia Kmiecik 6, Weronika Znamirowska 10.
W kategorii chłopców urodzonych w 2008 roku Piotr Gregorczyk był drugi, Jan Smacki czwarty.
W grupie dziewcząt z rocznika 2007 Julia Fedoruk zajęła 6 miejsce, Milena Liber siódme.
W kategorii dziewcząt urodzonych w 2006 roku Majka Germata była 5, Emilia Dymek 12.
W rywalizacji dziewcząt z rocznika 2005 Weronika Dyczkowska byłą 4, Aleksandra Szajnowska 6, Oliwia Arendarczyk 7, Emilia Czuba 11.
Rywalizację chłopców z rocznika 2005 wygrał Jakub Potoniec, Igor Martyński był szósty.
Dominika Lesniara zajęła 3 miejsce w rywalizacji dziewcząt z 2004 roku.
W rywalizacji chłopców z rocznika 2004 Kamil Cedzidło był 8.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze