Reklama

Krasnale na nartach

W sobotę (14 stycznia) w Czarnym Borze odbył się 38. Bieg Krasnali. W zawodach w narciarstwie biegowym wystartowało 212 zawodników, w tym reprezentanci MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.



Kategorię dziewcząt z rocznika 2010/2011 wygrała Hanna Dereń.

W grupie dziewcząt z rocznika 2008 najlepsza była Izabela Sajdak, Maria Bizoń zajęła 5 miejsce, Kornelia Kmiecik 6, Weronika Znamirowska 10.

W kategorii chłopców urodzonych w 2008 roku Piotr Gregorczyk był drugi, Jan Smacki czwarty.

W grupie dziewcząt z rocznika 2007 Julia Fedoruk zajęła 6 miejsce, Milena Liber siódme.

W kategorii dziewcząt urodzonych w 2006 roku Majka Germata była 5, Emilia Dymek 12.

W rywalizacji dziewcząt z rocznika 2005 Weronika Dyczkowska byłą 4, Aleksandra Szajnowska 6, Oliwia Arendarczyk 7, Emilia Czuba 11.

Rywalizację chłopców z rocznika 2005 wygrał Jakub Potoniec, Igor Martyński był szósty.

Dominika Lesniara zajęła 3 miejsce w rywalizacji dziewcząt z 2004 roku.

W rywalizacji chłopców z rocznika 2004 Kamil Cedzidło był 8.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama