Reklama

Kradzież w lesie

W nocy z poniedziałku na wtorek (4/5 lutego) w lesie nad Jarkowicami doszło do kradzieży. Poszkodowany prosi o wszelkie informacje ułatwiające wyjaśnienie sprawy. Za wskazanie miejsca, w którym znajdują się skradzione przedmioty, deklaruje nagrodę.

 

W nocy z maszyn wykorzystywanych do prac leśnych ukradziono akumulatory, łańcuchy do zrywki drzewa, paliwo, klucze. Do kradzieży doszło między Jarkowicami a Paczynem. Sprawcy mogli być widziani w jednej z tych miejscowości.

Sprawę prowadzi policja, poszkodowany czeka na informacje umożliwiające odzyskanie skradziony przedmiotów. Informacje można przekazywać telefonicznie 723 179 115.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama