Reklama

Kradzież szyn

Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców powiatu jeleniogórskiego. Jak ustaliła policja, na nieczynnej stacji kolejowej w Ogorzelcu kradli szyny.

 

Do zatrzymania doszło we wtorek (9 października). Dwóch mężczyzn, 33- i 35-latek, szykowali się do kradzieży 365 metrów szyn kolejowych. Obaj zostali zatrzymani. Na policyjny parking trafiły też dwa samochody zaparkowane w pobliżu.

Według policji nie byłą to pierwsza wyprawa zatrzymanych na zamkniętą linię kolejową nr 345 z Kamiennej Góry do Ogorzelca. Według funkcjonariuszy od początku września z trasy zniknęło 400 metrów szlaku kolejowego. PKP oszacowały straty na ponad 38 tys. zł.

O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama