Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców powiatu jeleniogórskiego. Jak ustaliła policja, na nieczynnej stacji kolejowej w Ogorzelcu kradli szyny.
Do zatrzymania doszło we wtorek (9 października). Dwóch mężczyzn, 33- i 35-latek, szykowali się do kradzieży 365 metrów szyn kolejowych. Obaj zostali zatrzymani. Na policyjny parking trafiły też dwa samochody zaparkowane w pobliżu.
Według policji nie byłą to pierwsza wyprawa zatrzymanych na zamkniętą linię kolejową nr 345 z Kamiennej Góry do Ogorzelca. Według funkcjonariuszy od początku września z trasy zniknęło 400 metrów szlaku kolejowego. PKP oszacowały straty na ponad 38 tys. zł.
O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze