Mieszkańcy Dębrznika zatrzymali w nocy z środy na czwartek (23/24 października) mężczyznę kradnącego paliwo z samochodu ciężarowego.
Mieszkaniec gminy Marciszów ma 46 lat. Przyłapany podczas spuszczania paliwa zaatakował właściciela samochodu śrubokrętem. Na szczęście poszkodowany nie został poważnie ranny. Mieszkańcy Dębrznika zatrzymali mężczyznę i wezwali policję. Po przesłuchaniu najprawdopodobniej postawione zostaną mu zarzuty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze