Reklama

Koty w Galerii

W Kawiarni-Galerii Lotos w Kamiennej Górze odbył się w piątek (21 marca) wernisaż tematycznej wystawy ? Koty. Zebrani w kawiarni wysłuchali również wykładu o temacie wystawy.

 

Prezentowane prace zostały przygotowane przez: Tadeusza Suskiego, Ireneusza Szymika, Jerzego Borowieckiego, Zygmunta Oleksiaka, Wiesława Kozłowskiego, Mirka Kuźmę, Ewę Starzyńską, Bernadettę Nowak oraz wnuczkę właścicieli Lotosu ? Julkę. 

Jerzy Borowiec, na co dzień  doktor nauk weterynaryjnych, wygłosił prelekcję o biologii, zachowaniach i historii kotów. 

Na zakończenie Lidia Ćwiekiewiz-Pec przygotowała program ?Muzyka i litoterapia w połączeniu z magią?. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama