W niedzielę (31 sierpnia) w Świdnicy odbędzie się kolejna edycja Domino Streetball Cup. Pula nagród to 1500 zł.
Turniej rozegrany zostanie na boiskach osiedla Zawiszów (ul. Galla Anonima). Trwa nabór do turnieju. Niezbędne dokumenty:
- zgłoszenie: http://b15.pl/zgloszenie_druzyny.doc
- oświadczenie zawodnika pełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenie.pdf
- oświadczenie zawodnika niepełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenieU18.pdf
należy odesłać na adres [email protected]
Wstęp i udział w Domino Streetball Cup jest bezpłatny. Po szczegółowe informacje zapraszamy tutaj: www.facebook.com/DominoStreetball

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze