Reklama

Koszykówka w Świdnicy

W niedzielę (31 sierpnia) w Świdnicy odbędzie się kolejna edycja Domino Streetball Cup. Pula nagród to 1500 zł.



Turniej rozegrany zostanie na boiskach osiedla Zawiszów (ul. Galla Anonima). Trwa nabór do turnieju. Niezbędne dokumenty:
- zgłoszenie: http://b15.pl/zgloszenie_druzyny.doc
- oświadczenie zawodnika pełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenie.pdf
- oświadczenie zawodnika niepełnoletniego: http://b15.pl/oswiadczenieU18.pdf

należy odesłać na adres [email protected]

Wstęp i udział w Domino Streetball Cup jest bezpłatny. Po szczegółowe informacje zapraszamy tutaj: www.facebook.com/DominoStreetball

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama