Po udanej pierwszej edycji Domino Streetball Cup w 2012 roku do Świdnicy ponownie zawita koszykówka w plenerowym wydaniu. W niedzielę 25 sierpnia na boiskach na Osiedlu Zawiszów odbędzie się turniej, w którym rok temu wystartowało aż 30 drużyn. Organizatorzy przewidują dużo emocji, nie tylko koszykarskich.
Turniej pod patronatem Prezydenta Świdnicy rozpocznie się 25 sierpnia o 10:00 i potrwa przez cały dzień. Główna nagroda to 1000 zł, ale przewidziane są też nagrody dodatkowe. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 17 lat, ale do kibicowania organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek. Mecze odbywać się będą na 4 boiskach na terenie przy hali sportowej na ul. Galla Anonima 1. Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia drużyny (min. 3 osoby) można pobrać tutaj:
1. Regulamin + terminarz: http://bit.ly/DSC-regulamin
2. Oświadczenie: http://bit.ly/DSC-oswiadczenie
3. Zgłoszenie drużyny: http://bit.ly/DSC-zgloszenie
Wszelkie pytania i wątpliwości można zgłaszać pod adres mailowy: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze