Reklama

Koszykówka uliczna w Świdnicy

Po udanej pierwszej edycji Domino Streetball Cup w 2012 roku do Świdnicy ponownie zawita koszykówka w plenerowym wydaniu. W niedzielę 25 sierpnia na boiskach na Osiedlu Zawiszów odbędzie się turniej, w którym rok temu wystartowało aż 30 drużyn. Organizatorzy przewidują dużo emocji, nie tylko koszykarskich.


Turniej pod patronatem Prezydenta Świdnicy rozpocznie się 25 sierpnia o 10:00 i potrwa przez cały dzień. Główna nagroda to 1000 zł, ale przewidziane są też nagrody dodatkowe. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 17 lat, ale do kibicowania organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek. Mecze odbywać się będą na 4 boiskach na terenie przy hali sportowej na ul. Galla Anonima 1. Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia drużyny (min. 3 osoby) można pobrać tutaj:

1. Regulamin + terminarz: http://bit.ly/DSC-regulamin
2. Oświadczenie: http://bit.ly/DSC-oswiadczenie
3. Zgłoszenie drużyny: http://bit.ly/DSC-zgloszenie

Wszelkie pytania i wątpliwości można zgłaszać pod adres mailowy: [email protected]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama