Stowarzyszenie Kus-Kus zaprasza na kolejną edycję turnieju "Kus-Kus Street Ball". W tym roku koszykarze walczyć będą w piątej i sobotę (7 - 8 czerwca).
Turniej rozegrany zostanie na Orliku nad kamiennogórskim zalewem. Grać mogą drużyny trzyosobowe plus jeden rezerwowy.
W piątek o godzinie 17.00 rozpocznie się turniej dla zawodników do lat 18. Zgłoszenia przyjmowane będą na Orliku od 16 do 17.
Na sobotę zaplanowano turniej open. Zapisy prowadzone będą od 10 do 10.30. Rozgrywki rozpoczną się o 10.30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze