W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (7 listopada) powiatowe zawody w koszykówce szkół ponadgimnazjalnych.
Chłopcy
ZSO : ZSZiO - 42 : 28
Skład ZSO: T. Tokarski (2 punkty), R. Jała, K. Lema (4 punkty), I. Baran (2 punkty), M. Rudowicz (2 punkty), K. Polak, P. Gajdosz (4 punkty), K. Szelec (14 punktow), M. Hnisdiłów (2 punkty), R. Bodziony (12 punktów), P. Nowakowski.
Skład ZSZiO: T. Sobiechowski, R. Krzysztofek, D. Plewa (16 punktów), K. Kawa (6 punktów), M. Czadowski, B. Krupa, M. Trzepak, K. Gmyr, K. Tylutki, K. Chojnowski (2 punkty), F. Sędzielewski (4 punkty).
Dziewczęta
ZSO : ZSZiO ? 31:22
Skład ZSO: K. Kwiatek (4 punkty), K. Barnowska (7 punktów), A. Solarz, P. Dziedzic, M. Gredes, B. Kita, M. Kluczyńska (2 punkty), K. Pocha, A. Madej, I. Radwańska, M. Antoniewska (4 punkty), M. Migacz (12 punktow), A. Smyk (2 punkty).
Skład ZSZiO: E. Sowa (5 punktów), M. Molenda, K. Bonarska (6 punktów), A. Wojsznis, P. Łatka, A. Juszczyszyn, N. Kurzawa, D. Sierosławska, A. Golakiewicz, N. Tokarczyk (11 punktów).
Do dalszych rozgrywek awansowali zwycięscy spotkań. Rozgrywki odbędą się w Jeleniej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze