Reklama

Koszykarskie otwarcie

Dzisiaj (sobota, 17 maja) odbył się turniej koszykówki ulicznej na nowym boisku wybudowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową ?Szarotka? w Lubawce. Zamierzenie organizatorów w niewielkim stopniu pokrzyżowała pogoda.


Boisko powstało na osiedlu pomiędzy ulicami Anielewicza, Dworcowa, Kamiennogórska. Budowa kosztowała 50 tys. zł, połowa pochodziła z dotacji z funduszy unijnych. Turniej kończy inwestycję.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn. W grupie młodszej (do 15 roku życia) wygrał Gumisie. Drugie miejsce zajęły Smurfy oraz NBA Lubawka. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna OK. W starszej grupie walczyły dwie ekipy. Rywalizacja była bardzo zacięta, o zwycięstwie decydował jeden punkt. Wygrały Bejdoki przed Lecimy tutaj.

Na uczestników czekały puchary, dyplomy i słodycze. Nagrody otrzymali również najlepsi strzelcy w obu kategoriach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama