Dzisiaj (sobota, 17 maja) odbył się turniej koszykówki ulicznej na nowym boisku wybudowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową ?Szarotka? w Lubawce. Zamierzenie organizatorów w niewielkim stopniu pokrzyżowała pogoda.
Boisko powstało na osiedlu pomiędzy ulicami Anielewicza, Dworcowa, Kamiennogórska. Budowa kosztowała 50 tys. zł, połowa pochodziła z dotacji z funduszy unijnych. Turniej kończy inwestycję.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn. W grupie młodszej (do 15 roku życia) wygrał Gumisie. Drugie miejsce zajęły Smurfy oraz NBA Lubawka. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna OK. W starszej grupie walczyły dwie ekipy. Rywalizacja była bardzo zacięta, o zwycięstwie decydował jeden punkt. Wygrały Bejdoki przed Lecimy tutaj.
Na uczestników czekały puchary, dyplomy i słodycze. Nagrody otrzymali również najlepsi strzelcy w obu kategoriach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze