W najbliższy piątek (30 sierpnia) w Lubawce rozegrany zostanie Turniej Koszykówki Ulicznej Trzyosobowej.
Zawody odbędą się na boisku przy gimnazjum (ul. Mickiewicza). Sędzią będzie Artur Bodzek. Turniej rozpocznie się o godzinie 10.00. Zapisy przyjmowane będą bezpośrednio przed zawodami.
Organizatorzy przewidują podział rozgrywek na trzy kategorie wiekowe:
- rocznik 2000 i młodsi
- rocznik 1999 ? 1997
- rocznik 1996 i starsi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze