W niedzielę (14 lipca) rozegrany został 15. Turniej Szachowy Parafii Czarny Bór. Do rywalizacji przystąpiło 32 szachistów.
Turniej rozegrany został w Centrum Kultury w Czarnym Borze. Szachiści rywalizowali systemem szwajcarskim w siedmiu rundach po 15 minut na zawodnika.
Turniej wygrał Wiesław Lipień, drugie miejsce zajął Robert Szkop (obaj UKS Debiut Przedwojów). Trzeci był Jan Stoop (WOK Wałbrzych). Najlepszym juniorem okazał się Karol Czoch (UKS Zadrna Kamienna Góra). Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Wiktoria Wąsala (KSz Jelonka Jelenia Góra), a trzecie Kamil Hałubek (Czarny Bór). W grupie amatorów tryumfował Dawid Kusztal (UKS Debiut Przedwojów), drugi był Józef Szewczyk (Czarny Bór), a trzeci Piotr Skomorokiewicz (Borówno). Najmłodszą szachistką okazała się Oliwia Ścisław (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).
Turniej sędziował Stefan Hałubek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze