Dzisiejsza (niedziela, 22 września) msza w kościele w Chełmsku Śląskim byłą wyjątkowa. Wierni przynieśli do świątyni dożynkowe wieńce.
Wieńce przynieśli mieszkańcy wsi wchodzących w skład chełmskiej parafii. Był wśród nich wieniec z Olszyn, który nagrodzony został wczoraj podczas dożynek gminy Kamienna Góra (Olszyny najlepsze). Olszyny są bowiem częścią gminy, ale należą do parafii Chełmsko Śląskie.
W parafialnym kościele odbyły się uroczystości dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Wniesione wieńce ustawione zostały przed ołtarzem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze