Jak informuje Inspekcja Sanitarna w tej chwili (piątek, 13 marca) na terenie powiatu kamiennogórskiego kwarantanną objęte są cztery osoby. Jedna osoba przewieziona została do szpitala zakaźnego w Wałbrzychu.
Osoby objęte kwarantanną są zdrowe, mogły mieć kontakt z osobami, u których wykryto koronawirusa. Osoby poddane kwarantannie nie mogą opuszczać mieszkania/domu, nie mogą również osobiście kontaktować się z innymi osobami.
Wynik testu osoby przewiezionej do szpitala znany będzie w przyszłym tygodniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze