Uwaga kierowcy. Na drodze wojewódzkiej 367 (Kamienna Góra - Kowary) na wysokości Pisarzowic trwa naprawa nawierzchni.
Na jezdni od strony Szarocina utworzyła się duża dziura w asfalcie. Zarządca wcześniej zabezpieczył miejsce poprzez ustawienie pachołków i spowolnieniu ruchu do 60 km/h.
Obecnie na tym odcinku tworzą się zatory.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze