Uwaga kierowcy, na skrzyżowani ulic Katowickiej i Wałbrzyskiej włączona została sygnalizacja świetlna. Na drodze tworzą się korki.
Aktualizacja 17:10
Internauci informują, że ponownie wyłączone zostały światła na skrzyżowaniu. Mieszkańcy osiedla krzeszowskiego mają problem z włączeniem się do ruchu.

Aktualizacja 16:01
Światła włączone zostały na polecenie zarządcy drogi. W celu rozładowania korków ruchem zaczęli kierować policjanci.
Oryginalna informacja
Jak informują internauci samochody stoją w korku już na wysokości marketu Lidl na ul. Bohaterów Getta oraz na wysokości Biedronki na ul. Wałbrzyskiej. Od centrum samochody stoją już na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Al. Wojska Polskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze