Reklama

Korek!

Uwaga kierowcy, na skrzyżowani ulic Katowickiej i Wałbrzyskiej włączona została sygnalizacja świetlna. Na drodze tworzą się korki.

Aktualizacja 17:10


Internauci informują, że ponownie wyłączone zostały światła na skrzyżowaniu. Mieszkańcy osiedla krzeszowskiego mają problem z włączeniem się do ruchu.

Aktualizacja 16:01
Światła włączone zostały na polecenie zarządcy drogi. W celu rozładowania korków ruchem zaczęli kierować policjanci.

Oryginalna informacja
Jak informują internauci samochody stoją w korku już na wysokości marketu Lidl na ul. Bohaterów Getta oraz na wysokości Biedronki na ul. Wałbrzyskiej. Od centrum samochody stoją już na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Al. Wojska Polskiego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama