Reklama

Konwój wstydu

Do Kamiennej Góry dotarł dzisiaj (czwartek, 5 kwietnia) billboard z informacją o nagrodzie, jaką otrzymała wiceminister Marzena Machałek.

 

Billboard jest częścią ogólnopolskiej akcji "Konwój wstydu" organizowanej przez polityków Platformy Obywatelskiej. Po całej Polsce wożone są plansze z wizerunkami ministrów i kwotami otrzymanych przez nich nagród. Cytowane są również słowa Beaty Szydło.

Billboard z informacją o nagrodzie dla Marzeny Machałek wożony był ulicami miasta. Przed południem, podczas konferencji z udziałem władz dolnośląskich KOD, stanął na rynku. Jak mówi Jacek Głomb rzecznik prasowy KOD Dolny Śląsk, oba wydarzenia nie były ze sobą połączone.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama