Do Kamiennej Góry dotarł dzisiaj (czwartek, 5 kwietnia) billboard z informacją o nagrodzie, jaką otrzymała wiceminister Marzena Machałek.
Billboard jest częścią ogólnopolskiej akcji "Konwój wstydu" organizowanej przez polityków Platformy Obywatelskiej. Po całej Polsce wożone są plansze z wizerunkami ministrów i kwotami otrzymanych przez nich nagród. Cytowane są również słowa Beaty Szydło.
Billboard z informacją o nagrodzie dla Marzeny Machałek wożony był ulicami miasta. Przed południem, podczas konferencji z udziałem władz dolnośląskich KOD, stanął na rynku. Jak mówi Jacek Głomb rzecznik prasowy KOD Dolny Śląsk, oba wydarzenia nie były ze sobą połączone.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze