Reklama
MAJ13

Jelenia Góra godz: 10:00

W Jeleniej Górze odbędzie się  "Konwent przedsiębiorczych firm i samorządów Aglomeracji Jeleniogórskiej". Do udziału w spotkaniu zapraszają Arkadiusz Dybie, prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości oraz Jerzy Łuźniak, prezydent Jeleniej Góry.

Konferencja zaplanowana jest na 13 maja w godzinach 10:00-14:00. Udział będzie bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wymagane jest zgłoszenie uczestnictwa do 5 maja. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 75 75 461 61.

Reklama

W programie:

  • Oferta Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości,
  • finansowanie dopasowane do potrzeb biznesu,
  • panel dyskusyjny z udziałem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry i włodarzy gmin Aglomeracji Jeleniogórskiej,
  • formy wsparcia przedsiębiorców realizowane przez ZUS,
  • wsparcie przedsiębiorców zatrudniających osoby bezrobotne finansowane z Funduszu Pracy,
  • strategia firmy jako narzędzie do rozwoju i reagowania na zmiany.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama