W Jeleniej Górze odbędzie się "Konwent przedsiębiorczych firm i samorządów Aglomeracji Jeleniogórskiej". Do udziału w spotkaniu zapraszają Arkadiusz Dybie, prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości oraz Jerzy Łuźniak, prezydent Jeleniej Góry.
Konferencja zaplanowana jest na 13 maja w godzinach 10:00-14:00. Udział będzie bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wymagane jest zgłoszenie uczestnictwa do 5 maja. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 75 75 461 61.
W programie:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze