Dawna karczma sądowa w Uniemyślu powoli odzyskuje świetność. Właściciel budynku, Klub Przyrodników, otrzymał kolejną dotację na niezbędne prace.
W tym roku Klub Przyrodników uzyskał 100 tys. zł dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pieniądze pozwolą na wymianę stolarki okiennej i wykonanie izolacji budynku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze