Reklama

Konkursy w oświacie

Trzy oferty wpłynęły na konkursy na dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez kamiennogórskie starostwo.

 

Zgodnie z aktualnymi przepisami organ prowadzący szkołę nie może przedłużyć kadencji dyrektora. W każdej placówce, w momencie kończenia aktualnej kadencji musi się odbyć konkurs. Z końcem sierpnia 2019 roku kadencje kończą dyrektorki Zespołu Szkół Specjalnych, Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Trwa konkurs na te stanowiska, chętni mogli składać oferty do minionego piątku.

Do każdego z konkursów zgłosiła się jedna osoba. Kandydaci na dyrektorów ocenieni zostaną przez komisję. Po wydaniu przez nią opinii, decyzję o powołaniu nowych dyrektorów podejmie zarząd powiatu. Nowi dyrektorzy przejmą szkoły od 1 września.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama