Dolnośląski Oddział Regionalny ARiMR zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie ?Koło ARiMR- w sercu wsi?. Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (3-5 min.) na temat sposobu, w jaki Koło wykorzystało pomoc finansową od ARiMR.
Zgłoszenia do 15 listopada!
Szczegóły na stronie: www.arimr.gov.pl/dolnoslaski oraz na www.facebook.com/dolnoslaskiarimr .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze