Reklama

Konkurs i koncert

Dzisiaj (piątek, 3 maja) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego oraz koncert muzyki Chopina.

 

Centrum Kultury w Kamiennej Górze ogłosiło konkurs plastyczny "Tam gdzie ja, tam moja flaga" po raz ósmy. W tym roku zgłoszonych zostało 61 prac. Oceniło je jury w składzie: Anna Wiśniewska, Marcelina Hałaś i Andrzej Kędzia. W kategorii dzieci w wieku 3-5 lat równorzędne nagrody otrzymali: Alicja Konstanty, Iga Piegutkowska, Kaja Piskorska i Nikola Szandrocha. Wśród przedszkolaków w wieku powyżej 5 lat równorzędne nagrody otrzymali: Aleksandra Buchniet, Jan Chmura, Paulina Czepiel, Zuzanna Pasik, Hubert Skrzypiec, Wojciech Tabak, Piotr Żerański. W kategorii uczniów klas I-IV szkół podstawowych nagrody nie zostały przyznane. Wyróżnieni zostali: Eliza Dzierzbińska, Natalia Gładysz, Julia Jach, Julia Kotowska, Blanka Nieć, Dylan Oleksy, Julia Oleksy, Blanka Ratajczak, Milena Rochnowska, Oliwia Słaboń, Nikola Śliczyńska.

Reklama

Po wręczeniu nagród rozpoczął się koncert muzyki Fryderyka Chopina. Tym razem w nietypowym wykonaniu. Znane z fortepianu utwory wysłuchac można było wykonane na instrumentach strunowych. Muzykę Chopina zagrali: Maciej Strzelczyk skrzypek jazzowy, Romuald Erenc gitarzysta klasyczny i Piotr Rodowicz kontrabasista jazzowy.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama