Już jutro (2 grudnia 2013 r.) Urząd Miasta w Kamiennej Górze rozpoczynamy drugą edycję konkursu fotograficznego "Kamienna Góra w obiektywie".
Podobnie, jak poprzednio, konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Zarówno do profesjonalistów, jak i do amatorów. Jeśli lubisz robić zdjęcia i dokumentujesz fotograficznie to, co dzieje się w naszym mieście, zgłoś nam swoje zdjęcia.
Zachęceni dużym zainteresowaniem i liczbą zgłoszeń do ubiegłorocznej edycji konkursu, zdecydowaliśmy, że stanie się on wydarzeniem cyklicznym. Chcemy dać możliwość wszystkim, którzy mają ochotę podzielić się tym, jak obserwują Kamienną Górę, jej mieszkańców, architekturę i życie miasta. Na zgłoszenia czekać będziemy do 31 stycznia 2014 r. Na laureatów czekają nagrody.
W tej edycji konkursu zależy nam na ukazaniu zmian, jakie w ostatnim czasie zaszły w Kamiennej Górze. Więcej szczegółów w Regulaminie - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze