Reklama

Konkurs fotograficzny

Już jutro (2 grudnia 2013 r.) Urząd Miasta w Kamiennej Górze rozpoczynamy drugą edycję konkursu fotograficznego "Kamienna Góra w obiektywie".


Podobnie, jak poprzednio, konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Zarówno do profesjonalistów, jak i do amatorów. Jeśli lubisz robić zdjęcia i dokumentujesz fotograficznie to, co dzieje się w naszym mieście, zgłoś nam swoje zdjęcia.

Zachęceni dużym zainteresowaniem i liczbą zgłoszeń do ubiegłorocznej edycji konkursu, zdecydowaliśmy, że stanie się on wydarzeniem cyklicznym. Chcemy dać możliwość wszystkim, którzy mają ochotę podzielić się tym, jak obserwują Kamienną Górę, jej mieszkańców, architekturę i życie miasta. Na zgłoszenia czekać będziemy do 31 stycznia 2014 r. Na laureatów czekają nagrody.

W tej edycji konkursu zależy nam na ukazaniu zmian, jakie w ostatnim czasie zaszły w Kamiennej Górze. Więcej szczegółów w Regulaminie - kliknij tutaj


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama