Centrum Kultury w Kamiennej Górze ogłosiło konkurs fotograficzny "Kamienna Góra - moje miasto".
Na konkurs można przysłać zdjęcia przyrody, pejzaży, architektury, portrety mieszkańców, fotografie z imprez zorganizowanych w Kamiennej Górze itp. (wszystkie zdjęcia muszą być związane z Kamienną Górą).
Zdjęcia należy dostarczać do 30 maja do Centrum Kultury (ul. Kościuszki 4, Kamienna Góra). Zgłoszone prace oceni jury. Zwycięzców poznamy 5 czerwca o godzinie 18.00. Pula nagród w konkursie to 500 zł.
Dodatkowe informacje: Centrum Kultury w Kamiennej Górze, telefon 75 744 28 75, e-mail [email protected]
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny regulamin
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze