Wczoraj (wtorek, 25 marca) w hali Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zakończył się cykl zimowych zajęć dla piłkarskich żaków z Olimpii.
Od stycznia do wczoraj najmłodsi piłkarze dwie godziny w tygodniu ćwiczyli na hali. Przygotowywali się do nowego sezonu.
Wynajęcia sali z własnych środków opłaciły radne Mariola Jaciuk i Adrianna Gęborys. Obie otrzymały wczoraj podziękowania za zaangażowanie w rozwój piłkarskich umiejętności młodych zawodników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze