Reklama

Koniec wakacji

W Krzeszowie zakończył się dzisiaj (wtorek, 27 sierpnia) projekt "Wakacje krzeszowskie". Przez dwa miesiące dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach organizowanych na miejscu oraz wyjazdów.


Z każdej wakacyjnej propozycji korzystało po ok. 20 osób. Uczestnicy zmieniali się podczas poszczególnych spotkań. Podczas wakacji zorganizowano m.in. zajęcia plastyczne, podczas których dzieci przygotowywały stroje na Zlot Krasnali. Mali mieszkańcy Krzeszowa brali aktywny udział w tej imprezie. Dzieci wyjeżdżały na basen do Mezimesti i na ścieżkę dydaktyczną w Dobromyślu. Zorganizowano również pokazy pierwszej pomocy i samoobrony. Odbywały się również zajęcia na krzeszowskim Orliku.

Zakończenie projektu zorganizowano w szkółce leśnej w Krzeszowie. Dzieci zwiedziły obiekt i bawiły się przy ognisku. Odbył się również konkurs sprawdzający wiedzę zdobytą podczas zajęć. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali przybory szkolne.

W organizację wakacji zaangażowali się pracownicy Domu Kultury oraz biblioteki w Krzeszowie oraz członkowie Stowarzyszenia Optymistów Krzeszowskich, zaangażowali się również mieszkańcy. Projekt zorganizowano dzięki wsparciu z fundacji Banku Zachodniego WBK.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama