Reklama

Koniec wakacji - galeria zdjęć

Na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbyły się spławikowe zawody wędkarskie z okazji zakończenia wakacji. Udział mogły wziąć dzieci w wieku 6 - 16 lat.

Na wędkowanie w Kamiennej Górze zdecydowało się 14 osób nie tylko z Kamiennej Góry. Byli m.in. reprezentanci Legnicy, Jeleniej Góry i Lubawki.

W kategorii 6-10 lat wygrał Kajetan Kowalczyk, drugi był Kacper Schab, trzeci Jakub Gromala. W starszej kategorii (11-16 lat) pierwsze miejsce zajęła Amelka Michałczak, drugi był Bartosz Kita, trzeci Mateusz Wójs.

Największą rybę zawodów, leszcza o wadze 780 g, złowiła Amelka Michałczak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama