Na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbyły się spławikowe zawody wędkarskie z okazji zakończenia wakacji. Udział mogły wziąć dzieci w wieku 6 - 16 lat.
Na wędkowanie w Kamiennej Górze zdecydowało się 14 osób nie tylko z Kamiennej Góry. Byli m.in. reprezentanci Legnicy, Jeleniej Góry i Lubawki.
W kategorii 6-10 lat wygrał Kajetan Kowalczyk, drugi był Kacper Schab, trzeci Jakub Gromala. W starszej kategorii (11-16 lat) pierwsze miejsce zajęła Amelka Michałczak, drugi był Bartosz Kita, trzeci Mateusz Wójs.
Największą rybę zawodów, leszcza o wadze 780 g, złowiła Amelka Michałczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze