Reklama

Koniec w SGEE

W Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej odbyło się dzisiaj (czwartek, 26 czerwca) uroczyste zakończenie klas trzecich. 

 

Szkołę ukończyło 32 uczniów. Większość z nich zdobyła bardzo dobre wyniki z egzaminu gimnazjalistów. Dyrektor placówki Urszula Machaj pogratulowała wszystkim absolwentom osiągnięć naukowych i sportowych. 

Najlepsi uczniowie odebrali swoje świadectwa wraz z dyplomami i gratulacjami. 

Wychowawcy obu klas przygotowali opowiadanie o swoich podopiecznych i o trzech latach współpracy z nimi. 

Tytuły Super Sportowców w tym roku otrzymali Kasia Cibor i Szymon Mazur. Szkołę z wyróżnieniem ukończyło 11 uczniów.

Reklama

O wynikach z Egzaminu gimnazjalnego ? czytaj tutaj 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama