W Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej odbyło się dzisiaj (czwartek, 26 czerwca) uroczyste zakończenie klas trzecich.
Szkołę ukończyło 32 uczniów. Większość z nich zdobyła bardzo dobre wyniki z egzaminu gimnazjalistów. Dyrektor placówki Urszula Machaj pogratulowała wszystkim absolwentom osiągnięć naukowych i sportowych.
Najlepsi uczniowie odebrali swoje świadectwa wraz z dyplomami i gratulacjami.
Wychowawcy obu klas przygotowali opowiadanie o swoich podopiecznych i o trzech latach współpracy z nimi.
Tytuły Super Sportowców w tym roku otrzymali Kasia Cibor i Szymon Mazur. Szkołę z wyróżnieniem ukończyło 11 uczniów.

O wynikach z Egzaminu gimnazjalnego ? czytaj tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze