Dzięki mieszkańcowi Kamiennej Góry udało się zatrzymać pijanego kierowcę skutera. Niewykluczone, że wykonany telefon uratował komuś życie lub zdrowie, zapobiegł wypadkowi.
O wątpliwościach dotyczących trzeźwości poruszającego się po Kamiennej Górze kierowcy skutera poinformował policję świadek. Wskazał trasę, którą jechał podejrzewany. Policjanci zatrzymali do kontroli 62-latka. Okazało się, że "wydmuchał" 0,6 promila alkoholu. Dodatkowo mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy.
Zarówno za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, jak równie za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień, mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze