Absolwenci pięciu klas czwartych zakończyli dzisiaj (piątek, 25 kwietnia) naukę w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Podczas apelu najlepsi odebrali nagrody.
Tytuł ?Absolwenta Roku 2013/2014? uzyskała Wioleta Berdychowska uczennica klasy IV C technikum kształcącego w zawodzie: technik logistyk. W. Berdychowska ukończyła naukę ze średnią ocen 5,5. Oprócz nagród od szkoły, ?Absolwentka Roku? odebrała od Iwony Krawczyk, prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stypendium naukowe, które wypłacane będzie przez cały okres studiów. Stypendium ufundowała działająca w Strefie firma SOPP.
Wyróżnienie odebrał również Jakub Banasiewicz, który w ostatnich latach stał się ?twarzą? szkoły, prowadził szkolne imprezy, występował w spotach reklamujących ZSZiO.
Za osiągnięcia sportowe wyróżniony został Krystian Gryczuk. Pomimo częstych wyjazdów na zawody kombinacji norweskiej, K. Gryczuk osiągnął średnią ocen 4,3. Dodatkową nagrodą jest roczne stypendium sportowe wręczone przez I. Krawczyk, a ufundowane przez zarząd Strefy.
Pięcioro najlepszych ucznów, po jednym z każdej z klasy, otrzymało tablety ufundowane przez I. Krawczyk
Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły oraz osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Katarzyna Łuczak, Angelika Szczepanik, Julita Sztejkowska, Katarzyna Bielewicz, Katarzyna Brelska, Kamila Kalinowska, Joanna Szczech, Sandra Kempkowska, Renata Fijorek, Łukasz Główczyk.
Za wybitne osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Tomasz Kiełbasa, Kacper Schabiński, Dawid Smalarz, Kamil Duda, Piotr Wójcik, Tomasz Sobiechowski,Tomasz Szczerbaty, Konrad Domin, Roksana Hołysz, Patrycja Celińska, Dominik Florian .
Za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły wyróżnieni zostali: Paulina Łatka, Klaudia Strączek, Patrycja Czuba, Andrzej Mikołajczyk, Remigiusz Jabłoński, Adrian Kiełbasa, Katarzyna Mastej, Katarzyna Czerwieniak, Aleksandra Kurzawa, Partycja Antoniszyn, Weronika Łazarek, Angelika Bieniek, Małgorzata Obroca, Sylwia Parfieńczyk, Paulina Nowak, Daria Gawron, Kamil Pancerz oraz uczniowie, którzy dodatkowo wykazywali się osiągnięciami sportowymi: Bartosz Proszowski, Tomasz Mrózek, Dariusz Gierszewski.
Nagrody przyznali również samorządowcy. Starosta Ewa Kocemba nagrodziła Wioletę Berdychowską. Burmistrza Kamiennej Góry Krzysztof Świątek wyróżnił Kamilę Lis. Burmistrza Lubawki Tomasz Kulon nagrodził Katarzynę Bielewicz. Wójt gminy Kamienna Góra Stanisława Szmajdziński uhonorował Angelikę Szczepanik. Wójt gminy Marciszów Stefan Zawierucha nagrodził Jakuba Banasiewicza.
Podziękowania i gratulacje odebrali również rodzice nagrodzonych uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze