Reklama

Koniec spotkań

W Lubawce odbyły się dwa ostatnie spotkania w ramach projektu ?Rozgrywki sportowe na pograniczu polsko-czeskim?.


Podczas cyklu spotkań młodzież z lubawskiej szkoły razem z rówieśnikami z czeskiego Zaclerza poznawała nowe dyscypliny sportu oraz uczestniczyła we wspólnych rozgrywkach. Okazało się, że w sąsiadujących gminach uczniowie trenują dyscypliny często nieznane po drugiej stronie granicy.

Przed tygodniem uczestnicy projektu spotkali się w Lubawce i uczyli gry w piłkę ręczną.

Dzisiaj (wtorek, 27 maja) w Lubawce odbyło się ostatnie spotkanie. Chłopcy rozegrali turniej piłki nożnej, a dziewczęta piłki siatkowej rzucanej. Okazało się bowiem, że Czesi nie trenują siatkówki w znanej nam postaci. Młodzież rzucą i łapie piłkę, nie odbija jej.

W obu turniejach wygrały drużyny z Zaclerza, drugie i trzecie miejsca zajęły reprezentacje Lubawki, a czwarte Zaclerza.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama