Reklama

Koniec sportowej zabawy

Zakończył się drugi semestr Kilometrasów, sportowej zabawy organizowanej na długiej przerwie w szkole w Szarocinie.

Tym razem pierwsze miejsce zajął Marcel Skrzypek, drugie Karolina Morawska, trzecie Klaudia Kwaśnicka.

W całym roku szkolnym najwięcej kilometrów przebiegła Karolina Morawska.

O wynikach w pierwszym półroczu pisaliśmy w styczniu.

Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie składa serdeczne podziękowania Nadleśnictwu Kamienna Góra oraz Bankowi Spółdzielczemu w Kamiennej Górze za ufundowanie nagród w konkursie KilomeTrasy. Zakupiony z dotacji sprzęt sportowy wręczony został dzieciom na koniec I i II semestru zarówno w formie nagród indywidualnych, jak i grupowych (bilard i piłkarzyki dla najlepszej klasy w szkole).
Z dumą informujemy, że dzieci wyraziły chęć kontynuowania projektu, nawet w przypadku nie znalezienia sponsorów na nagrody w przyszłym roku szkolnym. Oznacza to, że prawdopodobnie udało nam się zarazić ich chęcią czerpania przyjemności jaka płynie z aktywności fizycznej. Z kolei długa przerwa przestała się im kojarzyć z bezproduktywnym siedzeniem w murach budynku. Niestety jeszcze nie wszystkich uczniów udało nam się przekonać, wyrażamy jednak nadzieję, że ulegnie to zmianie w kolejnym roku.
Raz jeszcze dziękujemy za okazane wsparcie, ponieważ bez nagród prawdopodobnie by się nie udało.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama