Wrześniowe słońce to najlepsza pogoda na pożegnanie motocykli. W lubawskim Choppers Garage trwa dzisiaj (sobota, 30 września) impreza kończąca sezon. Wieczorem na scenie pojawi się Leniwiec oraz zaprzyjaźnione zespoły z regionu.
W tradycyjnym wspólnym przejeździe po okolicach wzięło udział kilkadziesiąt miłośników motocykli z różnych zakątków Polski. Kolumnę prowadziły harley"e z Lubawki. Od godziny 20 rozpoczną się koncerty. Wstęp na imprezę jest bezpłatnych, a na gości czeka kawa, herbata, a przede wszystkim dobra zabawa przy dobrej muzyce na żywo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze