Reklama

Koniec sezonu

Zespół Teatralny MY zakończył sezon teatralny, ostatnimi akcentami był spektakl w Lubawce oraz wizyta w Michałowicach.

 

W środę (11 kwietnia) zespół po raz dwunasty zagrał przedstawienie "Co by tu jeszcze?". Tym razem wystąpił na scenie Domu Kultury w Lubawce dla młodzieży z klas gimnazjalnych, klas siódmych lubawskiej Szkoły Podstawowej oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W czwartek (12 kwietnia) na zakończenie sezonu grupa teatralna wyjechał w góry do Michałowic, gdzie odwiedziła "Nasz Teatr" Jadwigi i Tadeusza Kutów. Uczniowie z opiekunami obejrzeli skrzący się humorem spektakl "Geriatrix Show".

Wycieczkę zorganizowało Centrum Kultury w Kamiennej Górze wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama