Zespół Teatralny MY zakończył sezon teatralny, ostatnimi akcentami był spektakl w Lubawce oraz wizyta w Michałowicach.
W środę (11 kwietnia) zespół po raz dwunasty zagrał przedstawienie "Co by tu jeszcze?". Tym razem wystąpił na scenie Domu Kultury w Lubawce dla młodzieży z klas gimnazjalnych, klas siódmych lubawskiej Szkoły Podstawowej oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
W czwartek (12 kwietnia) na zakończenie sezonu grupa teatralna wyjechał w góry do Michałowic, gdzie odwiedziła "Nasz Teatr" Jadwigi i Tadeusza Kutów. Uczniowie z opiekunami obejrzeli skrzący się humorem spektakl "Geriatrix Show".
Wycieczkę zorganizowało Centrum Kultury w Kamiennej Górze wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze