Wczoraj (sobota, 29 września) na kortach przy stadionie w Lubawce odbył się tenisowy turniej im. Stanisława Walendzisa. Była to ósma edycja deblowego turnieju.
Do rywalizacji przystąpiło 10 par, 3 z Czech, 2 z Kamiennej Góry i 5 z Lubawki.
W finale miejscowi tenisiści Rafał Kuniej / Mateusz Kuniej pokonali 6:2 debel z Czech Pavel Kaspar / Pavel Kluka. W meczu o trzecie miejsce Krzysztof Sujecki i Marek Dziwiński (LTT Lubawka) pokonali 6:2 Dariusza Dudka i Monikę Stec (Kamienna Góra).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze