Klasy promocyjne, których uczniowie we wrześniu wrócą do szkoły, zakończyły rok szkolny uroczystym apelem w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Wśród uczniów technikum najwyższą średnią ocen uzyskała (5,18) Maja Cabała,uczennica klasy Ie technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Za wyniki w nauce wyróżnienie zostali: Jakub Fujar, Alexandra Królova, Karolina Kwaśniewska, Kamila Pawlik i Ewelina Szymczak (Ia), Dominik Mąką (Iw), Konrad Lewicki, Karolina Matłoka i Nikola Poręba (IIa), Klaudia Stelmaszczyk, Karolina Woźniak, Weronika Ziemichód (IIc), Marcelina Karwacka (IIe), Kacper Gorzejewski i Igor Janusz (IIw), Marcin Wojdacki (IIIa).

W zasadniczej szkole zawodowej najwyższą średnią (4,92) uzyskał Dawid Figura (IIg). Wyróżnieni zostali: Katarzyna Popelewska (Ig), Monika Bade (IIf), Justyna Rżana (IIk).
Nagrody odebrali również najlepsi sportowcy. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Ewelina Bil (Ie), drugie Natalia Dobrzańska (IIIa), Klaudia Cyrek (Ia). W kategorii chłopców na podium stanęli: Michał Bijak (IIc), Nikodem Kumorek (IIs) i Kacper Filip (IIa).
Podziękowania za pracę w szkole odebrali Waldemar Jagielski i ks. Damian Ziembikiewicz, nauczyciele kończący pracę w szkole.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze