Reklama

Koniec roku w ZSZiO - galeria zdjęć

Klasy promocyjne, których uczniowie we wrześniu wrócą do szkoły, zakończyły rok szkolny uroczystym apelem w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Wśród uczniów technikum najwyższą średnią ocen uzyskała (5,18) Maja Cabała,uczennica klasy Ie technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Za wyniki w nauce wyróżnienie zostali: Jakub Fujar, Alexandra Królova, Karolina Kwaśniewska, Kamila Pawlik i Ewelina Szymczak (Ia), Dominik Mąką (Iw), Konrad Lewicki, Karolina Matłoka i Nikola Poręba (IIa), Klaudia Stelmaszczyk, Karolina Woźniak, Weronika Ziemichód (IIc), Marcelina Karwacka (IIe), Kacper Gorzejewski i Igor Janusz (IIw), Marcin Wojdacki (IIIa).

Reklama

W zasadniczej szkole zawodowej najwyższą średnią (4,92) uzyskał Dawid Figura (IIg). Wyróżnieni zostali: Katarzyna Popelewska (Ig), Monika Bade (IIf), Justyna Rżana (IIk).

Nagrody odebrali również najlepsi sportowcy. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Ewelina Bil (Ie), drugie Natalia Dobrzańska (IIIa), Klaudia Cyrek (Ia). W kategorii chłopców na podium stanęli: Michał Bijak (IIc), Nikodem Kumorek (IIs) i Kacper Filip (IIa).

Podziękowania za pracę w szkole odebrali Waldemar Jagielski i ks. Damian Ziembikiewicz, nauczyciele kończący pracę w szkole.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama