Dzisiaj (piątek, 24 czerwca) w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum.
Część oficjalna rozpoczęła się uroczystym polonezem w wykonaniu uczniów klas trzecich, wprowadzeniem sztandaru szkoły, odśpiewaniem hymnu państwowego. Kolejnymi punktami uroczystości były okolicznościowe przemówienia dyrektor szkoły i przedstawicieli klas trzecich. Następnie odbyło się wręczenie świadectw, stypendiów i nagród za najlepsze wyniki w nauce i sporcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze