Jak informuje kamiennogórskie Urząd Miasta, Urząd Zamówień Publicznych odrzucił skargę firmy z Jawora na rozstrzygnięcie przetargu na wywóz odpadów z Kamiennej Góry.
Przetarg wygrał Sanikom. Konkurent złożył jednak skargę. Decyzja UZP oznacza, że miasto może już podpisać umowę z Sanikomem. Powinna zacząć obowiązywać od 1 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze