Na placu przed szkołą w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (sobota, 17 lipca) Festyn dla zdrowia. Było to jednocześnie oficjalne zakończenie półkolonii organizowanych przez szkołę i stowarzyszenie "Wspólnie dla Chełmska".
W dwutygodniowej półkolonii brało udział 20 dzieci. Grupa miała zapewnione zajęcia na miejscu oraz wycieczki.
Podczas festynu dzieciom udostępniono dmuchane zjeżdżalnie, boisko, odbyły się animacje. Dzieciom malowano twarze, chętni mogli spróbować sił pokonując tor przeszkód w alkogoglach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze