Dzisiaj (środa, 24 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany został finał turnieju Grajmy Razem.
Podczas ferii w poszczególnych sołectwach gminy Lubawka rozgrywane były turnieje gier planszowych. Najlepsi uczestnicy wywalczyli awans do finału. Dzisiaj do rozgrywek dopuszczone zostały również dzieci, które spędzają ferie w Lubawce i okolicach i korzystają z oferty Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
W najmłodszej kategorii (Smyk, 3-5 lat) wygrał Szymon Lewandowski (Lubawka), druga była Julia Otęba (Niedamirów), a trzecia Zosia Sendyk (Lubawka). Najmłodszy uczestnik, Konrad Okrzejski (Kamienna Góra) miał 2,5 roku.
W grupie Młodsi (6-8 lat) pierwsze miejsce zajął Oliwier Poczta (Lubawka), drugie Ola Bondarowicz (Legnica spędzająca ferie w Jarkowicach), trzecie Kajetan Wilk (Bukówka). W grupie Starsi (9-12 lat) wygrała Marta Pasierb (Chełmsko Śląskie), druga była Katarzyna Włodarczyk (Niedamirów), trzeci Karol Dąbrowski (Chełmsko Śląskie). W najstarszej grupie (Junior 13-17 lat) pierwsze miejsce zajęła Amelia Kuk (Lubawka), drugie Emilia Okrzejska (Kamienna Góra), trzecie Antonina Mucha (Chełmsko Śląskie).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze