Reklama

Koniec planszówek

Dzisiaj (środa, 24 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany został finał turnieju Grajmy Razem.

 

Podczas ferii w poszczególnych sołectwach gminy Lubawka rozgrywane były turnieje gier planszowych. Najlepsi uczestnicy wywalczyli awans do finału. Dzisiaj do rozgrywek dopuszczone zostały również dzieci, które spędzają ferie w Lubawce i okolicach i korzystają z oferty Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.

W najmłodszej kategorii (Smyk, 3-5 lat) wygrał Szymon Lewandowski (Lubawka), druga była Julia Otęba (Niedamirów), a trzecia Zosia Sendyk (Lubawka). Najmłodszy uczestnik, Konrad Okrzejski (Kamienna Góra) miał 2,5 roku.

Reklama

W grupie Młodsi (6-8 lat) pierwsze miejsce zajął Oliwier Poczta (Lubawka), drugie Ola Bondarowicz (Legnica spędzająca ferie w Jarkowicach), trzecie Kajetan Wilk (Bukówka). W grupie Starsi (9-12 lat) wygrała Marta Pasierb (Chełmsko Śląskie), druga była Katarzyna Włodarczyk (Niedamirów), trzeci Karol Dąbrowski (Chełmsko Śląskie). W najstarszej grupie (Junior 13-17 lat) pierwsze miejsce zajęła Amelia Kuk (Lubawka), drugie Emilia Okrzejska (Kamienna Góra), trzecie Antonina Mucha (Chełmsko Śląskie).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama