Jutro (sobota, 29 września) o godzinie 16:00, ostatni raz w tym sezonie, spod lubawskiego klubu Choppers Garage, wyjedzie kolumna motocykli. Zakończenie motocyklowego sezonu potrwa do rana.
W programie imprezy organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji i konkursów. Zbiórka motocykli pod klubem w Lubawce przy ulicy Krótkiej rozpocznie się o godzinie 15:00. Wstęp wolny.
Zagrają punkowe zespoły ? Sedes oraz Prawda.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze