Dzisiaj (czwartek, 6 sierpnia) rozegrany został ostatni turniej w ramach cyklu "Lato z Szachami". Zawody prowadził w Centrum Kultury w Kamiennej Górze Stefan Hałubek.
Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Po sześciu dniach rozgrywek dwóch zawodników miało po 32 punkty. O zwycięstwie decydowała dogrywka.
"Lato z Szachami" wygrał Hubert Czoch. Drugi był Kamil Hałubek, a trzeci Cezary Pilecki (20 punktów). Na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali: Dawid Nowak, Markus Breitenfellner, Krystian Janik, Oktawian Pakiet, Marcel Breitenfellner, Hubert Jawor, Bartosz Mitczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze