19 maja zakończyła pracę powiatowa komisja wojskowa.
Komisja po raz pierwszy pracowała na terenie PKSu w Kamiennej Górze. Do tej pory kwalifikacja prowadzona była w ZSZiO. Według oceny wieloletnich członków zmiana lokalizacji była dobrym posunięciem.
W tym roku na poborowych czekała dodatkowo rozmowa z psychologiem. Jak porównuje do lat ubiegłych doktor Andrzej Wyrzykowski młodzi ludzie są coraz wyżsi, sprawniejsi i bardziej zadbani. Różnica między wsią, a miastem się zatarła. Lekarz w komisji działa od około 30 lat.
Za sprawne przeprowadzenie kwalifikacji dziękował pułkownik Sebastian Kopczak Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kłodzku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze