Reklama

Koniec kwalifikacji

19 maja zakończyła pracę powiatowa komisja wojskowa.

Komisja po raz pierwszy pracowała na terenie PKSu w Kamiennej Górze. Do tej pory kwalifikacja prowadzona była w ZSZiO. Według oceny wieloletnich członków zmiana lokalizacji była dobrym posunięciem.

W tym roku na poborowych czekała dodatkowo rozmowa z psychologiem. Jak porównuje do lat ubiegłych doktor Andrzej Wyrzykowski młodzi ludzie są coraz wyżsi, sprawniejsi i bardziej zadbani. Różnica między wsią, a miastem się zatarła. Lekarz w komisji działa od około 30 lat.

Za sprawne przeprowadzenie kwalifikacji dziękował pułkownik Sebastian Kopczak Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kłodzku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama