Mieszkańcy Kamiennej Góry mieli dzisiaj (sobota, 2 lutego) ostatnią tej zimy okazję do wspólnego kolędowania. Po raz kolejny w salę koncertową zamienił się kościół pw. Matki Bożej Różańcowej.
Dzisiaj w kościele wystąpił Karkonoski Zespół Folkowy Szyszak. Po raz ostatni w tym sezonie wykonał koncert kolęd i pastorałek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze