Reklama

Koniec batalii Gminy Marciszów z Wałbrzychem o Wodociągi

W dniu 21 września 2018r. Sąd Najwyższy oddalił skargę kasacyjną WPWiK w Wałbrzychu w sprawie wydania majątku Wodociągowego nieprawnie użytkowanego przez Wałbrzych od 01 stycznia 2007r.

 

Gmina Marciszów po 12 latach ciężkiej batalii prawnej o własne mienie może nareszcie nim dysponować- rozporządzać a tym samym korzyści finansowe z tego płynące zostaną przeznaczone na poprawę życia mieszkańców Gminy Marciszów.

Batalia miała wielu przeciwników ale również zwolenników, którzy mnie wspierali w tej nierównej walce Dawida z Goliatem. Upór i konsekwencja w moim działaniu przyniosła oczekiwane zwycięstwo czyli Dawid pokonał Goliata.

Z poważaniem,
Wójt Gminy Marciszów
dr Stefan Zawierucha

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama