W dniu 21 września 2018r. Sąd Najwyższy oddalił skargę kasacyjną WPWiK w Wałbrzychu w sprawie wydania majątku Wodociągowego nieprawnie użytkowanego przez Wałbrzych od 01 stycznia 2007r.
Gmina Marciszów po 12 latach ciężkiej batalii prawnej o własne mienie może nareszcie nim dysponować- rozporządzać a tym samym korzyści finansowe z tego płynące zostaną przeznaczone na poprawę życia mieszkańców Gminy Marciszów.
Batalia miała wielu przeciwników ale również zwolenników, którzy mnie wspierali w tej nierównej walce Dawida z Goliatem. Upór i konsekwencja w moim działaniu przyniosła oczekiwane zwycięstwo czyli Dawid pokonał Goliata.
Z poważaniem,
Wójt Gminy Marciszów
dr Stefan Zawierucha
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze