W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (czwartek, 24 października) jedno z podsumowań projektu Czasy na Lasy.
Uczniowie czterech kamiennogórskich szkół uczestniczyli w spotkaniach edukacyjnych i akcji sadzenia drzew przy rezerwacie Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie.
W każdej ze szkół odbędzie się spotkanie podsumowujące akcję zorganizowaną przez koło łowieckie Knieja. Każdy z uczniów, który posadził drzewo dostanie pamiątkowy certyfikat i odznakę.
Podczas uroczystości w kamiennogórskiej jedynce dzieci wystąpiły w przedstawieniu Bajka ekologiczna ? las.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze