Dzisiaj (piątek, 28 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbył się Bal Przebierańców.
Z możliwości zabawy skorzystało kilkadziesiąt osób. Dziećmi opiekowały się osoby prowadzące zajęcia w Domu Kultury oraz wolontariuszki fundacji "Zdążyć z pomocą".
Udział wolontariuszek nie był przypadkowy. Bal połączony był bowiem z kwestą na rzecz Aleksandry, Leny i Blanki. .
Bal był ostatnią propozycją Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce na tegoroczne ferie zimowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze